Tu znajdziesz wszystko
czego potrzebujesz do pracy

Praca: Kierowca – Magazynier od marca 2018

W związku z bardzo dynamicznie rozwijającą  się działalnością Firmy BMB-Technologie, poszukujemy osobę na stanowisko KIEROWCA – MAGAZYNIER

Praca od marca 2018 roku

Forma zatrudnienia:

  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • system zmianowy 7:00 – 15:00  i 9:00 – 17:00

Zadania:

  • Przyjmowanie dostaw
  • Wydawanie towaru
  • Sprawdzanie dostaw z dokumentami wz
  • Monitorowanie stanu magazynowego
  • Dbanie o porządek w miejscu pracy
  • Dostawy oferowanego przez firmę towaru do klientów

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B lub C
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • uprawnienia na obsługę wózków widłowych
  • zaangażowanie, nastawienie na realizację powierzonych zadań
  • Dobra organizacja miejsca pracy
  • Bez nałogów

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole
  • pomoc w okresie wdrożenia
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

Zainteresowane osoby spełniające powyższe kryteria prosimy o przesłanie aplikacji, zawierających klauzulę zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Adres e-mail: mariusz@bmbtechnologie.pl

Partnerzy