Tu znajdziesz wszystko
czego potrzebujesz do pracy

Brinkmann Mixokret

Mixokret Brinkmann – Sprawdzona jakość w niskiej cenie

Oferujemy Państwu wyjątkowo trwałe i niezawodne mixokrety firmy Brinkmann. Sprzedawane przez nas maszyny cechują się wyjątkową wytrzymałością oraz szerokim spektrum zastosowań. Dostępne u nas mixokrety przeznaczone są do wykonywania wylewek konwencjonalnych.

Mixokret Brinkmann może posłużyć jako podajniki suchego betonu lecz nie tylko. Dzięki jego konstrukcji może on również pełnić funkcję mieszalnika, w którym wszystkie składniki zostaną wymieszane w zwartą konsystencję.

Potrzebujesz sprawdzonych maszyn? Sprawdź naszą ofertę na agregaty posadzkarskie i mixokrety Putzmeister

Wyświetlanie wszystkich 7 wyników

Wydajne i oszczędne urządzenia

Jeżeli posiadasz firmę budowlaną i zależy ci na oszczędnościach to wybór urządzeń marki Brinkmann są dla Ciebie. Wysoka wydajność i wysoki przepływ pozwalają szybko i profesjonalnie wykonać wylewki betonowe. Dodatkową zaletą jest niskie zużycie paliwa oraz prosta obsługa. Pracownicy budowlani po wstępnym przeszkoleniu są w stanie obsługiwać maszynę.

Zastosowanie w silnikach mixokretów marki Brinkmann filtrów cząsteczkowych pozwala w znacznym stopniu ograniczyć ilość zanieczyszczeń do środowiska. Stosując tego typu urządzenia praca jest wykonywana nie tylko szybko i efektywnie ale również w trosce o środowisko naturalne.

Wysoka wydajność pozwala transportować mieszankę na znaczne odległości, także w pionie. Dzięki temu wykonywanie wylewek na kondygnacjach jest dziecinnie proste. Nie trzeba już wnosić ciężkich i nieporęcznych maszyn na piętro.

Szeroki wybór części do mixokreta brinkmann

Szukasz części zamiennych do swojego mixokreta marki Brinkmann? Zadzwoń, a nasi doradcy znajdą idealny element lub akcesorium dla Ciebie.

Fachowe doradztwo

Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Nasi doświadczeni i wykwalifikowani pracownicy udzielą wyczerpujących informacji na temat oferowanych przez nas produktów. Dzięki rozległej wiedzy jesteśmy w stanie dopasować ofertę do Państwa wymagań oraz specyfiki prowadzonej działalności. Jesteśmy w stanie zaoferować najlepsze rozwiązania w atrakcyjnych cenach. Zamówione u nas maszyny i akcesoria jesteśmy w stanie przesłać w dowolne miejsce w Polsce.

Nie czekaj i skontaktuj się z nami już dziś!

Partnerzy