Mixokret Putzmeister

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Niezawodne mixokrety w atrakcyjnej cenie

Wytrzymałe i niezawodne urządzenia marki Putzmeister. Mixokret pochodzący od niemieckiego producenta to sprawdzona jakość i niezawodność. Urządzenie te cechują się szerokim zakresem zastosowań. Z pomocą tych maszyn można podawać jastrych, żwir, beton czy piasek.

Szukasz sprawdzonych urządzeń do posadzek? Sprawdź naszą ofertę na agregaty do betonu.

Sprzedawane przez nas modele posiadają całkowicie przebudowane podwozie, dzięki czemu pasują także do samochodów z niżej osadzonymi złączami.

Dla firm ceniących sobie ekologię, znaczący będzie fakt, że miksokrety marki Putzmeister wyposażone są w silniki, które generują mniej hałasu, pozwalają zaoszczędzić paliwo oraz spełniają wszystkie wymogi dotyczące emisji spalin do środowiska. Dużą zaletą jest również fakt, że silniki wolniej się zużywają dzięki czemu raz zakupiony mixokret posłuży przez wiele lat.

Praca na budowie często odbywa się w ograniczonej przestrzeni. Zaletą oferowanych przez nas maszyn jest ich zwrotność. Z łatwością można nimi manewrować między paletami czy workami z cementem.

Polecamy także niezawodne mixokrety Brinkmann.

Fachowa pomoc i doradztwo

Zapraszamy do siedziby naszego sklepu w Warszawie lub do kontaktu telefonicznego. Nasi doświadczeni pracownicy doradzą oraz pomogą w wyborze odpowiedniego urządzenia. Po uzyskaniu informacji o charakterze prowadzonej działalności i potrzebach firmy nasi fachowcy zaproponują najlepsze urządzenie w rozsądnej cenie.

Oferujemy sprawną dostawę zakupionych u nas urządzeń, materiałów i akcesoriów na terenie całego kraju. Dzięki temu przestoje w pracy są relatywnie krótkie, a Ty nie tracisz czasu na przeszukiwaniu wielu sklepów w poszukiwaniu niezbędnej części.

Nie czekaj. Skontaktuj się z naszymi specjalistami już dziś!

Partnerzy