<

Agregaty malarskie Wagner

Agregaty malarskie niemieckiej firmy Wagner

BMB Technologie posiada w swojej ofercie sprzęt renomowanej niemieckiej firmy Wagner. Jest to wiodąca firma na rynku wysoko rozwiniętych maszyn i urządzeń do nanoszenia powłok lakierniczych. Agregaty Wagner przeznaczone są zarówno do zastosowań przemysłowych jak i indywidualnych. Firma działa na całym świecie, obecnie produkty firmy można kupić w ponad 50 krajach świata, co świadczy o wysokiej jakości jej produktów.

Showing all 20 results

Sprawdzone agregaty malarskie do zadań specjalnych

Agregat malarski Wagner to synonim jakości i wytrzymałości. Urządzenia powstały z myślą długotrwałej pracy w najtrudniejszych warunkach. Dzięki zastosowaniu systemu samouszczelniania się tłoka żywotność maszyn wzrasta o 50%. Są to realne oszczędności dla firmy, gdyż obniża on koszty utrzymania i eksploatacji urządzenia. 

Agregat malarski Wagner wyposażony jest w system Airless, czyli malowania bez udziału powietrza. Pozwala to na równomierne i szybkie pokrywanie farbą dużych powierzchni. 

W naszej ofercie znajdziesz agregaty Wagner przeznaczone do malowania wszystkimi rodzajami farb – farbami dyspersyjnymi, lakierami, bejcami, lakierobejcami, farby podkładowymi, farbami olejnymi, emulsjami, farbami lateksowymi, silikonowymi, silikatowymi czy farbami elewacyjnymi.

3 letnia gwarancja

Jedną z podstawowych zalet jest 3 letnia gwarancja na produkty marki Wagner. Najwyższa jakości wykonania oraz zastosowane komponenty pozwoliły na wydłużenie gwarancji do 3 lat na każdy agregat malarski firmy Wagner.

Szybkie malowanie bez przestojów

Zastosowanie w agregatach do malowania Wagner podwójnej dyszy 2SpeedTip pozwala na szybsze malowanie bez potrzeby jej wymiany. 2SpeedTip to specjalna dysza posiadająca dwa otwory o różnych średnicach i różnych kątach natrysku. Dzięki niej nie ma potrzeby zatrzymywania pracy, gdy chcemy malować raz strumieniem szerokim a raz wąskim. 

Niektóre modele urządzeń posiadają wymienne silniki (np. agregat do malowania PS 3.34). Jeżeli zachodzi potrzeba naprawy lub wymiany tłoka lub uszczelnień, wystarczy podmienić pompę farby, by uniknąć przestojów w pracy.

W naszym sklepie dostępne są urządzenie przystosowane do pracy w układzie z jednym lub 3 pistoletami malarskimi.

Agregat malarski - HC 950 Wagner Polska
Agregat malarski Wagner – HC 950
Agregat malarski Wagner PS 3.39 - do pracy z dwoma pistoletami malarskimi
Agregat malarski Wagner PS 3.39 – do pracy z dwoma pistoletami malarskimi

Łatwe czyszczenie

Konstrukcja agregatu malarskiego umożliwia łatwe utrzymanie go w czystości oraz przeprowadzenie niezbędnych zabiegów konserwujących. Prosty dostęp do filtra zgrubnego farby ułatwia jego czyszczenie, co przekłada się na jakość pracy. 

Regulacja ciśnienia

Dostępne w naszej ofercie maszyny posiadają funkcję mechanicznej lub elektronicznej regulacji ciśnienia. Pozwala to na precyzyjne ustawienie ciśnienia aplikacji farby oraz jego kontrolę podczas pracy.

Zapraszamy do skontaktowania się z naszymi sprzedawcami. Doradzimy w wyborze najlepszego urządzenia dopasowanego do indywidualnych potrzeb klienta.

Partnerzy