Agregaty malarskie Wagner

Malowanie natryskowe z firmą Wagner – Agregaty malarskie

BMB Technologie posiada w swojej ofercie sprzęt renomowanej niemieckiej firmy Wagner. Jest to wiodąca firma na rynku wysoko rozwiniętych maszyn i urządzeń do nanoszenia powłok lakierniczych i budowlanych. Agregaty Wagner przeznaczone są zarówno do zastosowań przemysłowych jak i indywidualnych – profesjonaliści oraz amatorzy-majsterkowicze znajdą maszynę dla siebie. Firma działa na całym świecie, obecnie produkty firmy można kupić w ponad 50 krajach świata, co świadczy o wysokiej jakości jej produktów.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 19

SPRAWDZONY AGREGAT MALARSKI WAGNER DO ZADAŃ SPECJALNYCH

Agregat malarski Wagner to synonim jakości i wytrzymałości. Urządzenia powstały z myślą długotrwałej pracy w najtrudniejszych warunkach. Dzięki zastosowaniu systemu samouszczelniania się tłoka żywotność maszyn wzrasta o 50%. Są to realne oszczędności dla firmy, gdyż obniża on koszty utrzymania i eksploatacji urządzenia.

Agregaty malarskie Wagner wyposażone są w system Airless, czyli malowania bez udziału powietrza. Pozwala to na równomierne i szybkie pokrywanie farbą dużych powierzchni przy użyciu pistoletu malarskiego – ścian, sufitów, bram garażowych, hal.

W naszej ofercie znajdziesz łatwe w obsłudze agregaty Wagner przeznaczone do malowania wszystkimi rodzajami farb – farbami dyspersyjnymi, lakierami, bejcami, lakierobejcami, farbami podkładowymi olejnymi, emulsjami lateksowymi, silikonowymi, silikatowymi czy farbami elewacyjnymi. Niektóre urządzenia przystowowane są także do narzucana gotowych i sypkich mas szpachlowych.

Agregaty malarskie marki Wagner znalazły szerokie zastosowanie w budownictwie i pracach lakierniczych. Z ich pomocą możesz malować ściany, elewacje, dachy i nie tylko. Dysponujemy modelami do szpachlowania, natrysku mas bitumicznych czy też tynków i elewacji. Wysoka wydajność, możliwość użycia kilku pistoletów jednocześnie czy też wytrzymała konstrukcja sprawia, że maszyny te są chętnie wybierane przez budowlańców.

3 LETNIA GWARANCJA PRODUCENTA

Jedną z podstawowych zalet jest 3 letnia gwarancja na agregaty malarskie marki Wagner. Najwyższa jakość wykonania oraz zastosowane komponenty pozwoliły na wydłużenie gwarancji do 3 lat na każdy agregat malarski firmy Wagner.

SZYBKIE MALOWANIE NATRYSKOWE BEZ PRZESTOJÓW

Zastosowanie w maszynach Wagner podwójnej dyszy 2SpeedTip pozwala na szybsze malowanie bez potrzeby jej wymiany. 2SpeedTip to specjalna dysza posiadająca dwa otwory o różnych średnicach i różnych kątach natrysku. Dzięki niej nie ma potrzeby zatrzymywania pracy, gdy chcemy malować raz strumieniem szerokim, a raz wąskim.

Niektóre modele urządzeń posiadają wymienne silniki (np. agregat malarski PS 3.34). Jeżeli zachodzi potrzeba naprawy lub wymiany tłoka czy uszczelnień, wystarczy podmienić pompę farby, by uniknąć przestojów w pracy.

W naszym sklepie dostępne są urządzenie przystosowane do pracy w układzie z jednym, dwoma lub nawet 3 pistoletami.

POMPA ŁATWA W CZYSZCZENIU I KONSERWACJI

Konstrukcja agregatu malarskiego umożliwia łatwe utrzymanie go w czystości oraz przeprowadzenie niezbędnych zabiegów konserwujących. Prosty dostęp do filtra zgrubnego farby ułatwia jego czyszczenie, co przekłada się na jakość pracy.

PRECYZYJNA REGULACJA CIŚNIENIA – MECHANICZNA LUB ELEKTRONICZNA

Dostępne w naszej ofercie maszyny posiadają funkcję mechanicznej lub elektronicznej regulacji ciśnienia. Pozwala to na precyzyjne ustawienie ciśnienia aplikacji farby oraz jego kontrolę podczas malowania.

Wagner Pro Spray

Pro Spray to seria kompaktowych pomp tłokowych przeznaczonych do bezpowietrznego natrysku farb. Tłoki w urządzeniu wykonano ze stali nierdzewnej, a elementy zewnętrzne pracujące z uszczelnieniami zostały dodatkowo chromowane. Agregaty przeznaczone są do malowania natryskowego powierzchni zarówno lekkimi jak i gęstszymi i cięższymi farbami. Są cenione za swoją wydajność, wytrzymałość i szeroki zakres wykorzystania.

Agregat malarski Wagner PS 3.39 - 2 pistolety w zestawieAgregat malarsko-szpachlarski Wagner PS 3.39 – wyposażony w dwa pistolety natryskowe.

  • Maksymalny rozmiar dyszy: 1 pistolet 0,039″, 2 pistolety 0,026″
  • Wydajność: 5 l/min
  • Maksymalne ciśnienie pracy: 221 bar
  • Zestaw zawiera m.in: Dysza 2SpeedTip S10 527/235, wąż wysokociśnieniowy, wąż materiału, pistolet Airless AG14

Wagner HeavyCoat

Agregaty HeavyCoat to seria urządzeń przeznaczona do pracy z ciężkimi materiałami. Zastosowanie hydraulicznego napędu pompy umożliwiło dwukrotne wydłużenie eksploatacji uszczelniaczy, tłoka i cylindra. Z powodzeniem można używać maszyn HeavyCoat do nanoszenia: farb dyspersyjnych, podkładowych, olejnych, emulsyjnych, lateksowych, silikonowych, silikatowych, elewacyjnych, a także: lakierów, bejc, lakierobejc, systemów ciężkiej antykorozji, gruntów bitumicznych czy materiałów bitumicznych jednoskładnikowych. Agregaty cenione są na wytrzymałość i wytrzymałość.

Agregat malarski - HC 950 Wagner Polska
Agregat malarski Wagner – HC 950
  • Dostępny w dwóch wersjach HC 950 E (silnik elektryczny) i HC 950 G (spalinowy)
  • Maksymalne ciśnienie: 250 bar
  • Maksymalna wydajność: 6,6 l/min (wersja E), 8 l/min (wersja G)
  • Pistolet Airless AG 14 wraz z głowicą TradeTip 3
  • Długość węża 1/2″: 15 m

Wagner PlasterCoat

Agregat tynkarski PlasterCoat to kompaktowe nowoczesne urządzenie do precyzyjnego podawania materiału. Agregat posiada niewielkie rozmiary i wagę, co czyni go łatwym w transporcie.

Agregat Wagner PasterCoat służy do nakładania gładzi szpachlowych mineralnych, akrylowych, polimerowych, tynków elewacyjnych, klejów do systemów dociepleń, farb mineralnych, szpachli renowacyjnych czy powłok antykorozyjnych. Sprawdzą się przy małych i średnich projektach.

Profesjonalne doradztwo i serwis

Nie wiesz, jaki agregat malarski wybrać? Zapraszamy do skontaktowania się z naszymi sprzedawcami. Doradzimy w wyborze najlepszego urządzenia dopasowanego do indywidualnych potrzeb klienta. Oferujemy agregaty malarskie marki Titan, Graco, Wagner w atrakcyjnych cenach oraz części i akcesoria do popularnych modeli (pistolety, dysze, zestawy naprawcze, węże i inne produkty). Świadczymy także usługi serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego dla sprzedawanych pomp. Skontaktuj się z naszymi doradcami – telefonicznie, emailowo lub przyjdź osobiście do sklepu. Doradzimy i pomożemy wybrać najlepsze rozwiązanie do Twoich potrzeb.

Partnerzy