Agregaty Tynkarskie

Wyświetlanie 1–12 z 288 wyników

Agregaty do tynku, szpachli i gładzi

Agregaty tynkarskie to urządzenia, które w łatwy i szybki sposób służą do nakładania tynków w sposób ciągły. W zależności od budowy i typu urządzenia mogą one pracować z gotowymi mieszankami suchymi jak i mokrymi oraz z mieszankami przygotowywanymi bezpośrednio na budowie. W sprzedaży posiadamy agregaty do tynku, które mogą pobierać mieszankę bezpośrednio z silosu jak i z worków.

Nasze produkty pochodzą od renomowanych producentów. Dzięki temu mogą być Państwo pewni, że otrzymują agregat najwyższej jakości. W naszej ofercie znajdują się urządzenia takich firm jak:, Knauf PFT, Kaleta, Putzmaister czy Titan.

Łatwa obsługa

Agregaty tynkarskie doskonale sprawdzają się do nakładania tynków maszynowych, gipsowych, gładzi i szpachli. Urządzenia są proste w obsłudze, dzięki czemu, każdy pracownik po wstępnym przeszkoleniu będzie mógł profesjonalnie nakładać tynki. Dużą zaletą korzystania z tego typu urządzeń jest fakt, że duże powierzchnie mogą zostać pokryte gładzią, szpachlą czy tynkiem w bardzo krótkim czasie.

Z pomocą agregatów tynkarskich w łatwy sposób można narzucać tynki gipsowe, gipsowo-wapienne, cementowo-wapienne, jak również tynki ocieplające, zaprawy murarskie i inne.

Akcesoria i części zamienne

Do każdego urządzenia proponujemy szereg akcesoriów, dzięki którym będzie możliwość rozbudowy agregatów o nowe funkcje. Kupując u nas agregat masz pewność, że w przypadku awarii jakiegoś podzespołu w bezproblemowo uzyskasz do niego część zamienną.

Pomoc specjalisty

Wybór dobrego agregatu nie jest łatwy. Dlatego też nasi doradcy służą pomocą. Jeżeli masz problemy z dobraniem odpowiedniego sprzętu do swoich potrzeb, nie czekaj, przyjdź do naszej siedziby w Warszawie. Nasi specjaliści zademonstrują sposób działania urządzeń oraz odpowiedzą na wszystkie nurtujące Cię pytania. Naszym Klientom oferujemy sprawną dostawę zakupionych urządzeń na terenie Warszawy i okolicznych miejscowości. Przy specjalnych zamówieniach jesteśmy w stanie dostarczyć nasze produkty w każde miejsce w Polsce.

Partnerzy