<

Agregaty Tynkarskie Kaleta

Profesjonalne Agregaty Tynkarskie marki Kaleta

Produkty marki Kaleta, przeznaczone są do wykorzystania w mechanicznym nakładaniu tynków oraz mieszanek gipsowych i cementowo-wapiennych. Specjaliści cenią sobie urządzenia dzięki ich niezawodności i dużej bezawaryjności. Agregat tynkarski Kaleta jest często wybierany przez firmy budowlane i ekipy remontowe, gdyż jest jedną z najlepszych maszyn służących do mieszanek tynkarskich. Taki agregat z pewnością powinien stanowić podstawowe wyposażenie firm budowlanych.

Profesjonalne i niezawodne agregaty marki Kaleta mogą być użyte do nakładania tynków budowlanych zarówno mieszankami suchymi, jak i mokrymi dostępnymi w ogólnej sprzedaży oraz specjalnymi mieszankami przygotowanymi przez tynkarza. Agregaty tynkarskie przyspieszą pracę Twojej ekipy!

Showing 1–24 of 71 results

NASZA OFERTA

W naszej ofercie można znaleźć szeroki wybór agregatów tynkarskich Kaleta. Wszystkie oferowane przez nas maszyny są najwyższej jakości, pochodzące od znanego, polskiego producenta. Dzięki zastosowaniu agregatów tynkarskich, wszelkie prace związane z kładzeniem mieszanek staną się łatwiejsze i szybsze. Te maszyny do tynków są trwałe, niezawodne i solidnie wykonane. Co więcej, obszerna pojemność kosza pozwala na zaoszczędzenie czasu, a co się z tym wiąże, na większą wydajność pracy. Agregaty tynkarskie posiadają mocny silnik pompy, który będzie się dobrze sprawował przez wiele lat. Dodatkowo, agregaty mają odpowiednio dostosowaną odległość podawania.

Profesjonalne agregaty tynkarskie Kaleta sprawdzą się w każdych, nawet tych najtrudniejszych warunkach. Kompleksowo poradzą sobie przy tynkach i wylewkach maszynowych. Nie czekaj i zamów już dziś nowy, dobrze sprawdzający się agregat, dzięki któremu zaoszczędzisz sporo czasu.

Przy pomocy sprzedawanych przez nas urządzeń można kłaść:

  • tynki gipsowe,
  • tynki wapienno gipsowe,
  • tynki wapienno-cementowe,
  • tynki podkładowe (obrzutki),
  • tynki lekkie,
  • tynki specjalne,
  • tynki modernizacyjne,
  • wylewki samopoziomujące,
  • wylewki jastrychowe.

Wszechstronność agregatów tynkarskich marki Kaleta sprawia, że firmy budowlane chętnie sięgają po tego typu urządzenia.

Agregat tynkarski Kaleta 5
Agregat tynkarski Kaleta przeznaczony do tynków gipsowych i cementowo wapiennych o maksymalnej odległości podawania do 60 metrów

Poza samymi urządzeniami zajmujemy się również sprzedażą oryginalnych części i akcesoriów zamiennych do agregatów tynkarskich marki Kaleta.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu!

CZĘŚCI DO AGREGATU TYNKARSKIEGO KALETA ORAZ INNE ZAMIENNE AKCESORIA

W naszej ofercie znajdziesz również części do agregatu produkcji krakowskiej firmy. Posiadamy ogromny wybór oryginalnych części zamiennych do każdego z modeli agregatów tynkarskich od polskiego producenta jakie oferujemy. Zapomnij o długich poszukiwaniach, nasi pracownicy pomogą Ci w wyborze odpowiedniej części dopasowanej do Twojego urządzenia. Dodatkowo możesz liczyć na natychmiastową wysyłkę, dzięki temu, że produkty posiadamy zawsze na stanie magazynowym. Potrzebny Ci nowy czyszczak, wymiana pistoletu, a może inne ważne części?
Niezależnie od tego, czy konieczna jest okresowa wymiana filtru powietrza w agregacie, czy wytrzymały worek do hauby, w sklepie BM Technologie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Czyszczak do czyszczenia pistoletu tynkarskiego - agregat tynkarski kaleta

W trakcie pracy niezbędne są wyjątkowo przydatne akcesoria ułatwiające i usprawniające pracę tynkarzy. Do najczęściej wybieranych z całą pewnością, należy czyszczak do agregatów tynkarskich, jak i dysz pistoletu, piłeczka czyszcząca czy pistolet natryskowy. Sprawdź naszą bogatą ofertę i wybierz produkty dostosowane do indywidualnych wymagań. Gwarantujemy rzetelną i sprawną pomoc w dobraniu części odpowiednich do Twoich potrzeb. 

Sprawdź także: Agregat tynkarski PFT

POMOC SPECJALISTY NA KAŻDYM ETAPIE ZAKUPÓW

Nie wiesz jaki agregat tynkarski będzie odpowiedni dla Twojego biznesu? Nasi specjaliści doradzą i pomogą w wyborze zarówno maszyny jak i części do  agregatów tynkarskich. Podczas spotkania przedstawią wszystkie zalety i wady urządzeń, zaprezentują sposób działania i konserwacji maszyny oraz pomogą w wyborze odpowiednich akcesoriów. U nas zawsze możesz liczyć na atrakcyjne ceny!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Nasi specjaliści dostępni są do Twojej dyspozycji w godzinach pracy  telefonicznie bądź mailowo. Gwarantujemy kompetentną i fachową obsługę. Pomożemy Ci wybrać odpowiedni agregat tynkarski przystosowany do Twoich potrzeb budowlanych oraz wszystkie potrzebne części i akcesoria. Zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu i skorzystaj z naszych usług!   

Partnerzy