Tu znajdziesz wszystko
czego potrzebujesz do pracy

Agregaty Tynkarskie Kaleta

Profesjonalne Agregaty Tynkarskie marki Kaleta

Produkty marki Kaleta, przeznaczone są do mechanicznego nakładania tynków. Specjaliści cenią sobie urządzenia dzięki ich niezawodności i dużej bezawaryjności. Agregat tynkarski Kaleta jest często wybierany przez firmy budowlane i ekipy remontowe.

Profesjonalne i niezawodne agregaty marki Kaleta mogą być użyte do nakładania tynku zarówno mieszankami suchymi, jak i mokrymi dostępnymi w ogólnej sprzedaży oraz specjalnymi mieszankami przygotowanymi przez tynkarza. Agregaty tynkarskie przyspieszą pracę Twojej ekipy!

Wyświetlanie 1–24 z 71 wyników

Przy pomocy sprzedawanych przez nas urządzeń można kłaść:

  • tynki gipsowe,
  • tynki wapienno gipsowe,
  • tynki wapienno-cementowe,
  • tynki podkładowe (obrzutki),
  • tynki lekkie,
  • tynki specjalne,
  • tynki modernizacyjny,
  • wylewki samopoziomujące,
  • wylewki jastrychowe.

Wszechstronność agregatów tynkarskich marki Kaleta sprawia, że firmy budowlane chętnie sięgają po tego typu urządzenia.

Agregat tynkarski Kaleta 5
Agregat tynkarski Kaleta przeznaczony do tynków gipsowych i cementowo wapiennych o maksymalnej odległości podawania do 60 metrów

Poza samymi urządzeniami zajmujemy się również sprzedażą oryginalnych części i akcesoriów zamiennych do agregatów tynkarskich marki Kaleta.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu!

Części zamienne i akcesoria do urządzeń marki Kaleta

W naszej ofercie znajdziesz również części do agregatu produkcji krakowskiej firmy. Posiadamy ogromny wybór oryginalnych części zamiennych do każdego modelu urządzenia polskiego producenta. Zapomnij o długich poszukiwaniach, nasi pracownicy pomogą Ci w wyborze odpowiedniej części dopasowanej do twojego urządzenia. Dodatkowo możesz liczyć na natychmiastową wysyłkę, dzięki temu, że produkty posiadamy zawsze na stanie magazynowym. Niezależnie od tego, czy konieczna jest okresowa wymiana filtru powietrza w agregacie, czy wytrzymały worek do hauby, w sklepie BM Technologie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Czyszczak do czyszczenia pistoletu tynkarskiego - agregat tynkarski kaleta

W trakcie pracy niezbędne są wyjątkowo przydatne akcesoria ułatwiające i usprawniające pracę tynkarzy. Do najczęściej wybieranych z całą pewnością, należą czyszczaki do agregatów, jak i dysz pistoletów, piłeczka czyszcząca czy pistolet natryskowy. Sprawdź naszą bogatą ofertę i wybierz produkty dostosowane do indywidualnych wymagań.

Sprawdź także: Agregat tynkarski PFT

Pomoc specjalisty na każdym etapie zakupów

Nie wiesz jakie urządzenie będzie odpowiednie dla twojego biznesu? Nasi specjaliści doradzą i pomogą w wyborze. Podczas spotkania w przedstawią wszystkie zalety i wady urządzeń, zaprezentują sposób działania i konserwacji urządzenia oraz pomogą w wyborze odpowiednich akcesoriów. U nas zawsze możesz liczyć na atrakcyjne ceny!

Skontaktuj się z nami

Nasi specjaliści dostępni są do Twojej dyspozycji w godzinach pracy  telefonicznie bądź mailowo.  

Sprawdź także:

Partnerzy