Tu znajdziesz wszystko
czego potrzebujesz do pracy

Agregaty Tynkarskie Kaleta

Profesjonalne Agregaty Tynkarskie marki Kaleta

Produkty marki Kaleta, przeznaczone są do mechanicznego nakładania tynków. Specjaliści cenią sobie urządzenia dzięki ich niezawodności i dużej bezawaryjności. Firmy budowlane wybierają tę markę jako synonim wydajności.

Profesjonalne i niezawodne agregaty marki Kaleta mogą być użyte do nakładania tynku zarówno mieszankami suchymi, jak i mokrymi dostępnymi w ogólnej sprzedaży oraz specjalnymi mieszankami przygotowanymi przez tynkarza. Agregaty tynkarskie przyspieszą pracę Twojej ekipy!

Wyświetlanie 1–48 z 71 wyników

Przy pomocy sprzedawanych przez nas urządzeń można kłaść tynki gipsowe, tynki wapienno gipsowe i wapienno cementowe w sposób ciągły, a przy odpowiednim przystosowaniu do wylewania wylewek samopoziomujących i jastrychowych. Wszechstronność agregatów tynkarskich marki Kaleta sprawia, że firmy budowlane chętnie sięgają po tego typu urządzenia.

Agregat tynkarski Kaleta 5
Agregat tynkarski przeznaczony do tynków gipsowych i cementowo wapiennych o maksymalnej odległości podawania do 60 metrów

Poza samymi urządzeniami zajmujemy się również sprzedażą oryginalnych części i akcesoriów zamiennych do agregatów tynkarskich marki Kaleta.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu!

Części zamienne i akcesoria do urządzeń marki Kaleta

W naszej ofercie znajdziesz również części do agregatu produkcji krakowskiej firmy. Posiadamy ogromny wybór oryginalnych części zamiennych do każdego modelu urządzenia polskiego producenta. Zapomnij o długich poszukiwaniach, nasi pracownicy pomogą Ci w wyborze odpowiedniej części dopasowanej do twojego urządzenia. Dodatkowo możesz liczyć na natychmiastową wysyłkę, dzięki temu, że produkty posiadamy zawsze na stanie magazynowym. Niezależnie od tego, czy konieczna jest okresowa wymiana filtru powietrza w agregacie, czy wytrzymały worek do hauby, w sklepie BM Technologie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Czyszczak do czyszczenia pistoletu tynkarskiego - producent kaleta agregat tynkarski

W trakcie pracy niezbędne są wyjątkowo przydatne akcesoria ułatwiające i usprawniające pracę tynkarzy. Do najczęściej wybieranych z całą pewnością, należą czyszczaki do agregatów, jak i dysz pistoletów, piłeczka czyszcząca czy pistolet natryskowy. Sprawdź naszą bogatą ofertę i wybierz produkty dostosowane do indywidualnych wymagań.

Sprawdź także: Agregat tynkarski PFT

Pomoc specjalisty na każdym etapie zakupów

Nie wiesz jakie urządzenie będzie odpowiednie dla twojego biznesu? Nasi specjaliści doradzą i pomogą w wyborze. Podczas spotkania w przedstawią wszystkie zalety i wady urządzeń, zaprezentują sposób działania i konserwacji urządzenia oraz pomogą w wyborze odpowiednich akcesoriów. U nas zawsze możesz liczyć na atrakcyjne ceny!

Skontaktuj się z nami

Nasi specjaliści dostępni są do Twojej dyspozycji w godzinach pracy nie tylko telefonicznie czy mailowo. Jeżeli zależy Ci na czasie lub chcesz zadać szybkie pytania skorzystaj z opcji czatu. W prawym dolnym roku znajdziesz ikonkę po kliknięciu której otworzy się okno czatu. Pracownik obsługujący sklep postara się udzielić Ci odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania. 

Sprawdź także:

Partnerzy