Agregaty Tynkarskie Kaleta

PROFESJONALNE AGREGATY TYNKARSKIE MARKI KALETA

Produkty marki Kaleta, przeznaczone są do wykorzystania w mechanicznym nakładaniu tynków maszynowych oraz mieszanek gipsowych i cementowo-wapiennych. Specjaliści cenią sobie urządzenia dzięki ich niezawodności i dużej bezawaryjności. Agregat tynkarski Kaleta jest często wybierany przez firmy budowlane i ekipy remontowe, gdyż jest jedną z najlepszych maszyn służących do mieszanek tynkarskich. Taki agregat z pewnością powinien stanowić podstawowe wyposażenie firm budowlanych.

Profesjonalne i niezawodne agregaty marki Kaleta mogą być użyte do nakładania tynków maszynowych i budowlanych zarówno mieszankami suchymi, jak i mokrymi dostępnymi w ogólnej sprzedaży oraz specjalnymi mieszankami przygotowanymi przez tynkarza. Agregaty tynkarskie przyspieszą pracę Twojej ekipy!

Wyświetlanie 1–24 z 67 wyników

NASZA OFERTA

W naszej ofercie można znaleźć szeroki wybór agregatów tynkarskich Kaleta. Wszystkie oferowane przez nas maszyny są najwyższej jakości, pochodzące od znanego, polskiego producenta. Dzięki nim wszelkie prace związane z kładzeniem mieszanek staną się łatwiejsze i szybsze. Profesjonalne maszyny do tynków maszynowych są trwałe, niezawodne i solidnie wykonane. Co więcej, obszerna pojemność kosza pozwala na zaoszczędzenie czasu, a co się z tym wiąże, na większą wydajność pracy. Agregaty tynkarskie posiadają mocny silnik pompy, który będzie się dobrze sprawował przez wiele lat. Dodatkowo agregaty mają odpowiednio dostosowaną odległość podawania.

Profesjonalne agregaty tynkarskie Kaleta sprawdzą się w każdych, nawet tych najtrudniejszych warunkach. Kompleksowo poradzą sobie przy tynkach i wylewkach maszynowych. Nie czekaj i zamów już dziś nowy, dobrze sprawdzający się agregat, dzięki któremu zaoszczędzisz sporo czasu.

Przy pomocy sprzedawanych przez nas urządzeń można kłaść:

 • tynki gipsowe,
 • tynki wapienno gipsowe,
 • tynki wapienno-cementowe,
 • tynki podkładowe (obrzutki),
 • tynki lekkie,
 • tynki specjalne,
 • tynki modernizacyjne,
 • wylewki samopoziomujące,
 • wylewki jastrychowe.

Wszechstronność agregatów tynkarskich marki Kaleta sprawia, że firmy budowlane chętnie sięgają po tego typu urządzenia.

Agregat tynkarski Kaleta 5
Agregat tynkarski Kaleta przeznaczony do tynków gipsowych i cementowo wapiennych o maksymalnej odległości podawania do 60 metrów

Poza samymi urządzeniami zajmujemy się również sprzedażą oryginalnych części i akcesoriów zamiennych do agregatów marki Kaleta.

Agregat tynkarski Kaleta 1

Ten agregat tynkarski, przeznaczony do tynków maszynowych, idealnie sprawdzi się także do gipsowania i nakładania gładzi gipsowych. Z jego pomocą można narzucać tynki wapienno-cementowe, wapienno-gipsowe, tynki specjalne. Wykorzystywany jest także do przygotowania wylewki samopoziomującej. W zależności od mieszanki tynkarskiej i typu zastosowanej pompy wydajność waha się w granicach od 6 do 60 l/min. Maksymalna odległość podawania wynosi 20 m. W agregacie zastosowano kompresor HS-24 o wydajności 300 l/min. Agregat tynkarski nie współpracuje z silosem.

Sprawdź dostępne modele:

Agregat tynkarski Kaleta 2

Ten agregat tynkarski przeznaczony jest do tynków cementowo-wapiennych, wapienno-gipsowych, specjalnych oraz wylewek samopoziomujących. Tak jak w przypadku poprzedniego typu wyposażono go w kompresor HS-24. Wydajność urządzenia wynosi od 6 do 60 l/m w zależności od mieszanki. Odległość podawania to 30 m. Ten typ agregatu współpracuje z silosem.

Sprawdź dostępne modele:

Agregat tynkarski Kaleta 3

Agregat tego typu łączy w sobie cechy poprzedniego modelu z większą pojemnością kosza, który jest w stanie pomieścić większą ilość mieszanki. Możliwe jest też napełnianie agregatu za pośrednictwem urządzenia podającego (silomatu). W modelu 3S zastosowano kompresor Kaleta zamiast tradycyjnego kompresora HS-24. Wydajność podobna jak w przypadku modeli Kaleta 1 i Kaleta 2.

Sprawdź dostępne modele:

Agregat tynkarski Kaleta 4

Urządzenie to może współpracować z szerokim spektrum tynków i zapraw wykończeniowo-montażowych. Jest to maszyna o uniwersalnym zastosowaniu. Z jej pomocą można nakładać tynki wapienno-gipsowe, wapienno-cementowe, obrzutki, tynki modernizacyjne, tynki lekkie czy też wylewki samopoziomujące. Agregat tynkarski może być napełniany bezpośrednio z worka lub za pomocą silomatu. Jak w przypadku poprzednich modeli wydajność (6-60 l/min) zależy od mieszanki i typu pompy. Dostępna jest również wersja, w której pompa wodna napędzana jest napięciem 230V.

Sprawdź dostępne modele:

Agregat tynkarski Kaleta 5

Profesjonalny agregat tynkarski Kaleta 5 (także w wersji 5S) to uniweralna maszyna przeznaczona do mechanicznego nakładania tynków w sposób ciągły z zastosowaniem gotowych mieszanek. Wysoka wydajność (6-60 l/min), mocny silnik kosza, 400V pompa wodna i maksymalne ciśnienie tłoczenia do 30 atm. to jedynie kilka z zalet tego modelu. Agregat tynkarski współpracuje z silosami.

Sprawdź dostępne modele:

Agregat tynkarski Kaleta 6

Ten typ urządzeń charakteryzuje się modułową budową, dzięki czemu można go rozłożyć na 4 części ułatwiające transport. Składa się on z kolumny z motoreduktorem pompy, kosza zasypowego, ramy z układem elektrycznym, powietrznym i wodnym. W skład wyposażenia agregatu wchodzi m.in.:

 • pistolet natryskowy,
 • wąż tłoczny zaprawy,
 • wąż powietrzny,
 • pompa ślimakowa D6-3,
 • dysza pistoletu,
 • czyszczak.

Agregat dostępny jest w wersji z napędem pompy 230V oraz z kompresorem Kaleta.

Sprawdź dostępne modele:

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu!

CZĘŚCI DO AGREGATU TYNKARSKIEGO KALETA ORAZ INNE ZAMIENNE AKCESORIA

W naszej ofercie znajdziesz również części do agregatu produkcji krakowskiej firmy. Posiadamy ogromny wybór oryginalnych części zamiennych do każdego z modeli agregatów Kaleta, jakie oferujemy. Zapomnij o długich poszukiwaniach, nasi pracownicy pomogą Ci w wyborze odpowiedniej części dopasowanej do Twojego urządzenia. Dodatkowo możesz liczyć na natychmiastową wysyłkę, dzięki temu, że produkty posiadamy zawsze na stanie magazynowym. Potrzebny Ci nowy czyszczak, wymiana pistoletu, a może inne ważne części?

Niezależnie od tego, czy konieczna jest okresowa wymiana filtru powietrza w agregacie, czy wytrzymały worek do hauby, w sklepie BMB Technologie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Czyszczak do czyszczenia pistoletu tynkarskiego - agregat tynkarski kaleta

W trakcie pracy niezbędne są wyjątkowo przydatne akcesoria ułatwiające i usprawniające pracę tynkarzy (czyszczak, dysze do pistoletów, piłeczki czyszczące, pistolety natryskowe). Sprawdź naszą bogatą ofertę i wybierz produkty dostosowane do indywidualnych wymagań. Gwarantujemy rzetelną i sprawną pomoc w dobraniu części odpowiednich do Twoich potrzeb.

Sprawdź także: Agregat tynkarski PFT

POMOC SPECJALISTY NA KAŻDYM ETAPIE ZAKUPÓW

Nie wiesz jaki agregat tynkarski będzie odpowiedni dla Twojego biznesu? Nasi specjaliści doradzą i pomogą w wyborze zarówno maszyny jak i części do agregatów tynkarskich. Podczas spotkania przedstawią wszystkie zalety i wady urządzeń, zaprezentują sposób działania i konserwacji maszyny oraz pomogą w wyborze odpowiednich akcesoriów. U nas zawsze możesz liczyć na atrakcyjne ceny!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Nasi specjaliści dostępni są do Twojej dyspozycji w godzinach pracy telefonicznie bądź mailowo. Gwarantujemy kompetentną i fachową obsługę. Pomożemy Ci wybrać odpowiedni agregat tynkarski przystosowany do Twoich potrzeb budowlanych oraz wszystkie potrzebne części i akcesoria. Zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu i skorzystaj z naszych usług!

Partnerzy