Agregaty Tynkarskie Kaleta

Wyświetlanie 1–24 z 74 wyników

Profesjonalne Agregaty Dla Tynkarzy – Kaleta

Produkty marki Kaleta, przeznaczone są dla profesjonalistów, którzy cenią sobie niezawodność w połączeniu z szybkością działania. Firmy zajmujące się mechanicznym nakładaniem tynków wybierają tę markę jako synonim wydajności.

Urządzenie może być użyte do nakładania tynku zarówno mieszankami suchymi, jak i mokrymi dostępnej w ogólnej sprzedaży oraz specjalnymi mieszankami przygotowanymi przez tynkarza. Agregaty tynkarskie przyspieszą pracę Twojej ekipy!

Przy pomocy sprzedawanych przez nas urządzeń można kłaść tynki gipsowe, tynki cementowo-wapienne w sposób ciągły, a przy odpowiednim przystosowaniu do wylewania wylewek samopoziomujących i jastrychowych. Wszechstronność agregatów tynkarskich marki Kaleta sprawia, że firmy budowlane chętnie sięgają po tego typu urządzenia.

Poza samymi urządzeniami zajmujemy się również sprzedażą oryginalnych części i akcesoriów zamiennych do agregatów marki Kaleta.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu!

Części zamienne i akcesoria do agregatów Kaleta

W naszej ofercie znajdziesz również części do agregatu produkcji krakowskiej firmy. Posiadamy ogromny wybór oryginalnych części zamiennych do każdego modelu urządzenia polskiego producenta. Zapomnij o długich poszukiwaniach, nasi pracownicy pomogą Ci w wyborze odpowiedniej części dopasowanej do twojego urządzenia. Dodatkowo możesz liczyć na natychmiastową wysyłkę, dzięki temu, że produkty posiadamy zawsze na stanie magazynowym. Niezależnie od tego, czy konieczna jest okresowa wymiana filtru powietrza w agregacie, czy wytrzymały worek do hauby, w sklepie BM Technologie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

W trakcie pracy niezbędne są wyjątkowo przydatne akcesoria ułatwiające i usprawniające pracę tynkarzy. Do najczęściej wybieranych z całą pewnością, należą czyszczaki do agregatów, jak i dysz pistoletów. Sprawdź naszą bogatą ofertę i wybierz produkty dostosowane do indywidualnych wymagań.

Pomoc specjalisty na każdym etapie zakupów

Nie wiesz jakie urządzenie będzie odpowiednie dla twojego biznesu? Nasi specjaliści doradzą i pomogą w wyborze. Podczas spotkania w przedstawią wszystkie zalety i wady urządzeń, zaprezentują sposób działania i konserwacji urządzenia oraz pomogą w wyborze odpowiednich akcesoriów. U nas zawsze możesz liczyć na atrakcyjne ceny!

Partnerzy