Agregaty Tynkarskie PFT

Sprawdzona jakość w niemieckim wykonaniu

Agregaty tynkarskie niemieckiej firmy Knauf PFT to jakość w najlepszym wykonaniu. Każdy profesjonalista doceni te urządzenia, które w łatwy sposób pozwolą nanieść tynk na duże powierzchnie.

Urządzenia pracują w sposób ciągły dzięki czemu proces nanoszenia tynku przebiega bezproblemowo. Automatycznie mieszają i pompują wszystkie rodzaje suchych mieszanek wytwarzanych w oparciu o gips, wapno i cement. Dostępne urządzenia z powodzeniem mogą być obsługiwane przez jedna osobę.

Agregaty tynkarskie marki PFT przystosowane są do mechanicznego mieszania suchych zapraw z wodą. Cały proces odbywa się automatycznie, dzięki czemu uzyskujemy mieszankę o stałej konsystencji gotową do zastosowania na ścianie.

Wyświetlanie 1–24 z 57 wyników

Części do agregatów tynkarskich PFT

W naszym sklepie znajdziesz bogaty wybór części i akcesoriów do agregatów tynkarskich firmy Knauf PFT. Dostępne są u nas części zamienne takie jak czujniki ciśnienia, dysze natryskowe, rotory, statory, rurki przepływomierza czy całe zestawy naprawcze. W przypadku awarii nie musisz martwić się o to czy znajdziesz odpowiedni element zastępczy. Zadzwoń lub przyjdź do naszej siedziby a nasi specjaliści pomogą dobrać Ci odpowiednią część.

W ofercie dostępne są także akcesoria do agregatów pft takie jak mieszadła, czyszczaki, klucze do kół, silniki czy transformatory.

Specjalistyczna pomoc

Nasi specjaliści pozostają do Państwa dyspozycji. Pomogą dobrać odpowiedni agregat tynkarski oraz skompletują niezbędne akcesoria do niego. Dodatkowo zawsze możesz liczyć na wyjątkowo konkurencyjne ceny. Odwiedź nasz sklep w Warszawie lub sprawdź jakie promocje czekają na ciebie na naszych stronach.

Sprawdź także:

Partnerzy