Dysze natryskowe do pistoletów tynkarskich

Tynk równomiernie rozprowadzony

Mimo małych rozmiarów dysze natryskowe spełniają niezmiernie istotną rolę. Dzięki niej osoby nakładające tynk mogą mieć pewność, że równomiernie pokrywa on powierzchnię ścian i sufitu.

Wymienne gumowe dysze są elementem zużywalnym. Należy je co jakiś czas wymieniać, by utrzymać wysoką jakość oferowanych usług. W naszym sklepie znajdziesz duży wybór artykułów pasujących do agregatów tynkarskich znanych marek takich jak PFT, Kaleta, Putzmeister, Mixer, M-Tec czy Mai.

Gwarantujemy, że agregaty tynkarskie wyposażone w zakupione u nas dysze sprawdzą się w każdych warunkach. Wysoka jakość wykonania to pewność niezawodnego działania i doskonałych efektów.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 13

Sprawdź także naszą ofertę na inne akcesoria i części do agregatów tynkarskich.

Profesjonalne doradztwo

Działając w branży budowlanej należy nieustannie dostarczać klientom usługi najwyższej jakości. Jednym z elementów zapewniających niezmiennie wysoką jakość jest niezawodny sprzęt. Nasi specjaliści nie tylko dobiorą odpowiednie urządzenie do twoich potrzeb, ale także będą służyć pomocą w kwestiach związanych z zakupem części zamiennych i akcesoriów.

Jeżeli zależy ci na profesjonalnej poradzie, która skutkować będzie poprawą świadczonych przez Ciebie usług zadzwoń do nas lub odwiedź nas w naszym sklepie w Warszawie.

Terminowe dostawy

Wiemy jak ważna jest przestrzeganie terminów w branży. Dlatego też zakupione w naszym sklepie produkty wysyłamy najszybciej jak to jest możliwe. Nasze stany magazynowe pozwalają nam skompletować zamówienie nawet tego samego dnia.

Jeżeli nie możesz pozwolić sobie na przestój i gonią Cię terminy nie zwlekaj i skontaktuj się z naszymi sprzedawcami.

Inne w tej kategorii

Partnerzy