Lance / Pistolety Tynkarskie

W naszej ofercie znajdziesz kompletne pistolety tynkarskie, jak również części zamienne. Wysoka jakość wykonania naszych produktów, jest gwarancją prawidłowego i równomiernego rozprowadzenia tynku na ścianie.

W BMB Technologie każdy jest w stanie wybrać odpowiednie urządzenie czy akcesorium dopasowane do swoich potrzeb. Zarówno eksperci w swojej branży jak i osoby zaczynające pracę przy nanoszeniu tynków, gładzi i szpachli na ścianę będą zadowoleni z jakości naszych produktów.

Pistolety tynkarskie (narzutnice) pasują do wielu agregatów tynkarskich dostępnych na rynku. Z tego powodu nie musisz obawiać się o zgodność lancy z pompami tynkarskimi. Jeżeli jednak masz wątpliwości, czy wybrany przez ciebie produkt jest odpowiedni dla twoich potrzeb skontaktuj się z naszymi specjalistami. Pomogą ci dokonać właściwego wyboru i zaoszczędzić pieniądze.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 15

Sprawdź także inne nasze akcesoria i części do agregatów tynkarskich.

Specjalistyczna pomoc

Fachowcy, pracujący w naszym sklepie, posiadają wieloletnie doświadczenie. Znają potrzeby klienta oraz wiedzą, jakie produkty sprawdzają się w danym zakresie. Po przeprowadzeniu rozmowy będą w stanie zaproponować najkorzystniejsze rozwiązanie z punktu widzenia zarówno jakościowego jak i cenowego.

Szybka realizacja zamówień

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z naszej oferty! Szybko i sprawnie przygotujemy wszystkie potrzebne ci produkty i urządzenia oraz wyślemy najszybciej jak to jest możliwe. Bez zbędnej zwłoki.

Inne w tej kategorii

Partnerzy