Szlifierki do gipsu

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na szlifierki do gipsu marki Festool. Dostępne w sklepie maszyny do szlifowania gipsu sprawdzą się w trakcie prac związanych z montażem suchej zabudowy. Żyrafa do gipsu to doskonałe narzędzie do szlifowania ścian i sufitów. Jej przegubowa i lekka konstrukcja sprawiają, że wygładzanie powierzchni jest dziecinne proste. Dodatkowo korzystne rozłożenie ciężaru urządzenia pozwala na pracę przez bez zmęczenia.

Obsługa szlifierki do gładzi czy gipsu jest niezwykle prosta. Wstępne przeszkolenie pracownika pozwala na jego efektywną pracę z elektronarzędziem.

Żyrafy do gipsu dostępne są do kupna wraz z odkurzaczami przemysłowymi, które będą dbały o porządek podczas prac szlifierskich. Podczas szlifowania gipsu czy usuwania starej powłoki malarskiej lub tynku powstają znaczne ilości drobnego pyłu szkodliwego dla zdrowia. Ponadto pył ten osiada na każdej możliwej powierzchni przez co uprzątnięcie pomieszczenia po remoncie może być bardzo kłopotliwe. Dzięki użyciu odkurzacza przymocowanego do szlifierki unikniemy znacznego zapylenia pomieszczenia i oszczędzimy sobie późniejszego sprzątania. Wbudowany system czyszczenia filtrów sprawia, że urządzenie jest tak samo wydajne na końcu jak i na początku pracy.

Sprawdź także: szlifierki do gładzi, odkurzacze przemysłowe, zacieraczki

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Partnerzy