Szlifierki do gładzi

Oferujemy szeroki wybór szlifierek do gładzi znanych i renomowanych firm takich jak Festool, Dedra,Flex czy Rokamat. Dostępne w naszym sklepie maszyny do szlifowania gipsu sprawdzą się w każdych warunkach. Są wytrzymałe i odporne na zapylenie.

W tej kategorii znajdziesz szlifierki mimośrodowe oraz  oraz tzw “żyrafy” czyli szlifierki do gładzi wyposażone w teleskopową rączkę oraz przegubową głowicą.

Szlifierka do gładzi to elektronarzędzie, które doskonale sprawdzi się przy pracach remontowych, gdzie w krótkim czasie należy wygładzić duże powierzchnie. Maszyny do szlifowania gipsu są tak skonstruowane, by jak najlepiej rozłożyć środek ciężkości. Sprawia to, że nawet długotrwałą praca nie powoduje nadmiernego zmęczenia. Nie bez znaczenia jest też waga samego urządzenia, która ułatwia nie tylko pracę ale także jest zaletą przy transporcie.

Żyrafa do szlifowania gipsu dostępna jest wraz z odkurzaczem przemysłowym. Jego zastosowanie pozwala ograniczyć ilość pyłów powstałych podczas prac. Wyposażony w systemy czyszczenia filtrów może pracować wydajnie przez cały okres użytkowania.

Dostępne u nas szlifierki do gipsu i szpachli można również stosować do usuwania resztek farby, tapet, klejów czy tynków z powierzchni ścian i sufitów.

Profesjonalne doradztwo

Nie wiesz jakie urządzenie wybrać? Zadzwoń lub przyjdź do naszego sklepu w Warszawie. Nasi wykwalifikowani pracownicy doradzą w wyborze maszyny do szlifowania gładzi, dopasowanej do Twoich potrzeb. Zachęcamy też do sprawdzenia pozostałych maszyn i urządzeń dostępnych w naszym sklepie.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Partnerzy