Zacieraczki

W sklepie BMB Technologie znajdziesz bogaty wybór zacieraczek. Są to urządzenia do zacierania czy wygładzania powierzchni betonowych oraz takich pokrytych tynkiem. W naszej ofercie posiadamy:

  • zacieraczki do tynków
  • zacieraczki do posadzek
  • zacieraczki krawędziowe
  • zacieraczki ręczne oraz samojezdne
  • zacieraczki spalinowe i elektryczne

Oferowane przez nas urządzenia są trwałe oraz proste w obsłudze. Z ich pomocą łatwo i szybko wygładzisz posadzkę czy powierzchnię cementowo wapienną oraz wyszlifujesz, wyczyścisz czy wypolerujesz różnego rodzaju powierzchnię. Zacieraczki nadają się również do wcierania materiałów utwardzających. Szeroki zakres zastosowań sprawia, że urządzenia tego typu są niezbędnym wyposażeniem każdej ekipy remontowo-budowlanej.

Talerze, Dyski, Gąbki

W naszym asortymencie znajdują się również akcesoria do zacieraczek takie jak gąbki, talerze czy dyski zacierające. Oferowane przez nas produkty przystosowane są do pracy z urządzeniami takich marek jak: Kreber, Wacker, Belle, Whiteman, Barikell oraz wielu innych. Jeżeli nie jesteś pewien czy dane akcesorium pasuje do twojej maszyny skontaktuj się z naszym sprzedawcą.

W tej kategorii znajdziesz też niezawodne listwy wibracyjne.

Wyświetlanie 1–24 z 44 wyników

Zacieraczki – jaką wybrać

Wybór zacieraczki zależy w głównej mierze od charakteru prac. Prace z posadzkami betonowymi wymagają wyboru zacieraczki do betonu. W zależności od tego czy pracujemy na małych powierzchniach czy dużych powinniśmy zaopatrzyć w zacieraczkę ręczną lub samojezdną. Zacieraczki ręczne sprawdzą się w typowym budownictwie mieszkaniowym natomiast urządzenia samojezdne to typowe maszyny przemysłowe. Z ich pomocą szybko wygładzisz duże posadzki. Są one nawet 5-cio krotnie wydajniejsze od zacieraczek ręcznych. Jednak ich masa oraz duże gabaryty nie pozwalają ich stosować na małych powierzchniach. Z kolei maszyny ręczne są łatwe w transporcie i można ich używać niemal wszędzie.

Kolejny wybór to pomiędzy zacieraczką elektryczną lub spalinową. Zacieraczki spalinowe zalecane są w przypadku prac w pomieszczeniach, gdzie dostęp do energii elektrycznej jest ograniczony. W przypadku użycia zacieraczek spalinowych należy pamiętać o odpowiedniej wentylacji miejsca pracy.

W przypadku zacieraczek do posadzek istotne jest określenie jaka powinna być powierzchnia robocza urządzenia. Oferowane w BMB Technologie zacieraczki posiadają średnicę od 600 mm do nawet 1200 mm. Im większą średnicę wybierzemy tym większą będzie miała ona wydajność.

Specjalistyczna pomoc

Jeżeli nadal nie wiesz jakie urządzenie wybrać zapytaj naszych sprzedawców. Dysponujemy wiedzą i doświadczeniem, które pozwala nam dobrać maszynę dostosowaną do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Sprzedawane przez nas produkty słynna z niezawodności i trwałości, dzięki czemu mogą pracować nawet w najtrudniejszych warunkach.

Partnerzy