Listwy wibracyjne / Zagęszczarki do betonu

Listwy wibracyjne (łaty wibracyjne) – charakterystyka i zastosowanie

Listwy wibracyjne przeznaczone są do rozprowadzania, zagęszczania, wyrównywania i zaciągania betonu podczas wylewania cieńszych warstw – posadzek i stropów. Składają się z wymiennego profilu o różnej długości (od 50cm do 3 m) wykonanego ze specjalnego aluminium. Zagęszczają warstwy betonu o głębokości od 15mm do 25mm.

Służą wygładzaniu powierzchni betonowych w zamkniętych pomieszczeniach, jak również na otwartej przestrzeni. Dzięki swoim właściwościom pozwalają na ścisłą kontrolę płaskości podłoża oraz operowanie przez jedną osobę. Listwa wibracyjna do betonu jest zatem urządzeniem bardzo uniwersalnym o szerokim zastosowaniu.

Listwa wibracyjna do betonu – działanie

Łata wibracyjna to maszyna napędzana zintegrowanym lub zewnętrznym napędem. Zasada działania tych maszyn polega na wytwarzaniu i przenoszeniu wibracji na podłoże betonowe. Przesuwając się poziomo, listwy wyrównują mokry materiał betonowy.

Łata wibracyjna w naszej ofercie

Oferta BMB Technologie zawiera produkty marki Kreber o szerokości od 50cm do 3m. W sprzedaży oferujemy łaty wibracyjne zarówno z silnikiem spalinowym (wyposażone w silnik Honda), jak i elektrycznym.

Seria K-LW dostępna w naszym sklepie należy do listew pływających – najlepiej służą do wyrównywania i dokładnego wygładzania betonu, jak również ściągania jego nadmiaru

Zaletami takiego rodzaju łaty wibracyjnej jest lekkość, wysokiej jakości silnik spalinowy w przypadku łat spalinowych oraz izolacja bryzgoszczelna silnika elektrycznego w przypadku maszyny z tym napędem

Posiadają drążek, który pozwala na płynną pracę w obu kierunkach, inaczej nazwana listwą oscylującą.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Partnerzy