Zacieraczki do betonu, posadzek

Niezawodne maszyny do wygładzania posadzek

Zacieraczki mechaniczne to urządzenia służące do wygładzania posadzek i powierzchni betonowych. Urządzenia te są pomocne także w przypadku wcierania materiałów utwardzających. W naszej ofercie znajdą Państwo zacieraczki do betonu ręczne, jak i samojezdne przystosowane do pracy w warunkach przemysłowych. Wysoka trwałość maszyn sprawia, że firmy decydują się na zakup tego typu urządzeń.

Zacieraczka do betonu samojezdna czy ręczna

Zacieraczka ręczna do betonu (spalinowa lub elektryczna) stosowana jest głównie w budownictwie mieszkaniowym, gdzie niewielka ilość miejsca nie pozwala na zastosowanie większej maszyny. Posiada możliwość dostosowania wysokości urządzenia do wysokości operatora. Pozwala to również zaoszczędzić miejsca przy jej transporcie. Zastosowanie zacieraczki spalinowej pozwala na użycie jest w pomieszczeniach z utrudnionym dostępem do energii elektrycznej. W naszej ofercie dysponujemy zacieraczkami o średnicy od 600 mm do 1200 mm

Samojezdna maszyna do zacierania betonu przeznaczona jest dla firm, które operują na dużych powierzchniach takich jak np. hale, magazyny itp. Spalinowe zacieraczki przemysłowe wyposażona w dwucylindrowy silnik pozwala szybko i perfekcyjnie wygładzić powierzchnię betonu, dbając jednocześnie o komfort operatora. Zacieraczka samojezdna cechuje się nawet 5 krotnie większą wydajnością od urządzeń ręcznych.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 24

Partnerzy