Mieszarki i Mieszadła

Mieszarka do zapraw, betonu, kleju

Mieszarka to samodzielne urządzenia idealne do mieszania tynków gotowych, gipsu, mas wyrównawczych, klejów do płytek, zapraw, betonu, cementu farb, i innych materiałów budowlanych wymagających wymieszania przed użyciem.  W ofercie posiadamy urządzenia jedno jak i dwubiegowe, które są niezbędna na każdej budowie. Nie tylko ułatwią one pracę, ale znacząco poprawią jej jakość. Urządzenia marki Festool na pierwszym biegu nadają się do mieszania materiałów gęstszych, z kolei na drugim biegu, przy większej prędkości obrotowej, idealnie wymieszają np. farbę.

W naszej ofercie znaleźć można również mieszadła, które pasują do urządzeń marki Festool / Protool

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Mieszarki Festool – Jaką wybrać

Przed wyborem mieszarki należy zastanowić się do jakich materiałów będzie ona przeznaczona. Jeżeli mieszadła stosować będziemy do zapraw, gipsów, betonu czy tynków wystarczy nam urządzenie jednobiegowa. Dzięki użyciu pełnej mocy urządzenia, mieszarki są w stanie poradzić sobie z materiałami wieloskładnikowymi i mieszaninami ciągliwymi. Jeżeli w profilu twojej działalności jest również malowanie ścian warto zaopatrzyć się w mieszarkę 2 biegową. Na drugim biegu urządzenie posiada wyższą prędkość obrotową, co pozwala idealnie wymieszać materiały płynne i mieszaniny mniej ciągliwe.

Nie bez znaczenia jest również objętość zapraw czy farb z jakimi musi zmierzyć się mieszarka. Największe maszyny są w stanie wymieszać nawet do 90 l materiału jednocześnie.

W naszym asortymencie urządzenia są wytrzymałe oraz poręczne. Można je dostosować do wzrostu operatora czy uprzednio przygotowanego stanowiska mieszalniczego. Mieszarki są łatwe w obsłudze i konserwacji. Specjalny kapturek ochronnych chroni przed wnikaniem wody i brudu do środka urządzenia, znacząco poprawiając jego niezawodność.

Fachowe doradztwo

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi sprzedawcami. Wiedza i doświadczenie pozwalają nam wspomóc w doborze odpowiedniego narzędzia do indywidualnych potrzeb klienta. Specjalizujemy się w urządzeniach dla malarzy, tynkarzy i posadzkarzy, dzięki czemu wiemy jakie są ich potrzeby i wychodzimy naprzeciw z gotowymi rozwiązaniami. Zadzwoń, napisz do nas lub odwiedź nas osobiście a my doradzimy jakie urządzenie będzie najlepsze dla Ciebie, zarówno pod względem jakości jak i ceny.

Partnerzy