Odkurzacze

Odkurzacze przemysłowe to niezbędne wyposażenie każdej firmy remontowo-budowlanej. W wyniku prac remontowych takich jak np. wyburzanie ścian działowych czy szlifowanie powierzchni ścian powstają znaczne ilości pyłu i kurzu. Zwykłe odkurzacze nie są przystosowanie do pracy w trudnych warunkach i drobny pył może uszkodzić silnik. Są one również mało wydajne. 

Odkurzacz budowlany z kolei to urządzenie, które doskonale sprawdzi się w pracach szlifowania, cięcia czy wiercenia. Niektóre odkurzacze przemysłowe mają możliwość podłączenia do nich innych urządzeń np. szlifierek, dzięki czemu już w trakcie prac zachowany zostanie wstępny porządek. Prezentowane maszyny mogą być pomocne także przy oczyszczaniu innych elektronarzędzi ze zgromadzonego na nich pyły.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 21

Odkurzacz przemysłowy – Zastosowanie

Odkurzacz przemysłowy ma szereg zastosowań zarówno na placu budowy jak i podczas amatorskich prac remontowych czy wykończeniowych. Dzięki wzmocnionym workom i zaawansowanym systemom filtrowania odkurzacze przemysłowe są w stanie poradzić sobie z drobnymi pyłami powstałymi podczas prac stolarskich czy remontowo-budowlanych. Urządzenia mogą pracować zarówno na sucho jak i na mokro. Urządzenie może być stosowane również jako odkurzacz warsztatowy.

Niewątpliwą zaletą odkurzaczy przemysłowych jest duża pojemność zbiornika na pył, przez co prace nie muszą być często wstrzymywane z powodu przepełnienia zbiornika. Kolejną zaletą jest możliwość regulacji mocy między 250 W a 1200 W, dzięki czemu można dostosować siłę ssania do indywidualnych potrzeb.

Odkurzacze do gipsu, betonu – Jaki wybrać?

Wybór odpowiedniego narzędzi pracy może nastręczać nie lada problemów. Pod uwagę należy wziąć z pewnością moc, pojemność zbiornika, akcesoria dodatkowe czy rodzaj filtrów. Nie bez znaczenia jest też masa odkurzacza, głośność pracy czy cena. Jeżeli nie wiesz, które urządzenie będzie spełniało twoje oczekiwania i sprawdzi się w pracach warsztatowych czy remontowo budowlanych skontaktuj się z naszymi sprzedawcami telefonicznie, mailowo lub odwiedź nas osobiście. Doświadczeni pracownicy podchodzą indywidualnie do potrzeb każdego klienta.

Partnerzy