Tu znajdziesz wszystko
czego potrzebujesz do pracy

System suchej zabudowy

System suchej zabudowy to alternatywa dla tradycyjnych prac budowlanych. Dzięki jego zastosowaniu ograniczeniu ulegają mokre technologie budowlane, co znacząco przyspiesza prace.  
Systemy suchej zabudowy mają szerokie zastosowanie w budownictwie. Można je wykorzystać w obiektach biurowych, sportowych, hotelach, sklepach czy w budynkach mieszkalnych. Ściany oraz sufity tworzone w tym systemie są przygotowane do dalszego wykończenia: malowania, tapetowania czy układania płytek ceramicznych. 

Wyświetlanie 1–24 z 125 wyników

Sucha Zabudowa – Zalety

Dzięki swojej uniwersalności, zaletom konstrukcyjnym i prostocie, system suchej zabudowy stał się w Polsce bardzo popularny. Wśród zalet wymienić można choćby:

  • szybki i prosty montaż płyt okładzinowych na specjalnych konstrukcjach
  • krótki czas realizacji inwestycji
  • ograniczenie tradycyjnych mokrych prac tynkarskich
  • gładkie i proste ściany przygotowane pod wykończenie
  • możliwość dopasowania do indywidualnych potrzeb 
  • łatwy demontaż umożliwiający szybką zmianę aranżacji wnętrza

Elementy systemu suchej zabudowy

W sklepie BMB Technologie znajdziesz potrzebne materiały i akcesoria do wykonania ścianek działowych czy podwieszanych sufitów. Oferujemy płyty gipsowo-kartonowe o różnym przeznaczeniu. Począwszy od typowych rozwiązań do bardziej specjalistycznych zastosowań. W naszym magazynie posiadamy płyty GK akustyczne, przeciwpożarowe czy pokryte warstwą ołowiu chroniącą przed promieniowaniem rentgenowskim. 

Sucha zabudowa to także akcesoria montażowe: kołki, wkręty, taśmy, łączniki oraz profile i narożniki. Wszystkie te elementy dostępne są w przystępnych cenach.

Partnerzy