System suchej zabudowy

System suchej zabudowy to alternatywa dla tradycyjnych prac budowlanych. Dzięki jego zastosowaniu ograniczeniu ulegają mokre technologie budowlane, co znacząco przyspiesza prace.  
Systemy suchej zabudowy mają szerokie zastosowanie w budownictwie. Można je wykorzystać w obiektach biurowych, sportowych, hotelach, sklepach czy w budynkach mieszkalnych. Ściany oraz sufity tworzone w tym systemie są przygotowane do dalszego wykończenia: malowania, tapetowania czy układania płytek ceramicznych. 

Wyświetlanie 1–48 z 126 wyników

Sucha Zabudowa – Zalety

Dzięki swojej uniwersalności, zaletom konstrukcyjnym i prostocie, system suchej zabudowy stał się w Polsce bardzo popularny. Wśród zalet wymienić można choćby:

  • szybki i prosty montaż płyt okładzinowych na specjalnych konstrukcjach
  • krótki czas realizacji inwestycji
  • ograniczenie tradycyjnych mokrych prac tynkarskich
  • gładkie i proste ściany przygotowane pod wykończenie
  • możliwość dopasowania do indywidualnych potrzeb 
  • łatwy demontaż umożliwiający szybką zmianę aranżacji wnętrza

Elementy systemu suchej zabudowy

W sklepie BMB Technologie znajdziesz potrzebne materiały i akcesoria do wykonania ścianek działowych czy podwieszanych sufitów. Oferujemy płyty gipsowo-kartonowe o różnym przeznaczeniu. Począwszy od typowych rozwiązań do bardziej specjalistycznych zastosowań. W naszym magazynie posiadamy płyty GK akustyczne, przeciwpożarowe czy pokryte warstwą ołowiu chroniącą przed promieniowaniem rentgenowskim. 

Sucha zabudowa to także akcesoria montażowe: kołki, wkręty, taśmy, łączniki oraz profile i narożniki. Wszystkie te elementy dostępne są w przystępnych cenach.

Partnerzy