KOŁKI I ŁĄCZNIKI DO PŁYT GK

Płyty gipsowo-kartonowe są materiałem delikatnym i łatwo ulegają uszkodzeniu. Z tego względu do montażu przedmiotów na ścianach zalecamy odpowiednie kołki rozporowe do płyt kartonowo-gipsowych.

Dostępne w naszym sklepie kołki stosowane są do zamocowania obciążenia na ścianach szkieletowych, sufitach czy do łączenia ze sobą dwóch ścian stykających się pod kątem prostym. Znajdą Państwo u nas również stalowe łączniki do mocowania wieszaków do stropów żelbetowych oraz montażu profili do ścian i stropów.

Polecamy także: taśmy montażowe, klapy rewizyjne oraz płyty gipsowo-kartonowe.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

JAKIE KOŁKI DO PŁYT G-K?

Oferowane w tej kategorii kołki do płyt gipsowo-kartonowych pochodzą od renomowanego producenta systemów do suchej zabudowy firmy Knauf. 

Wybierając produkty sprawdzonych producentów, mają Państwo pewnego mocowania przedmiotów o większej wadze. Należy jednak pamiętać o tym, że jeśli zastosujemy kołki rozporowe, na ścianie nie powinniśmy wieszać przedmiotów, których waga przekracza 25 kg. Kołków nie możemy umieszczać w płytach także zbyt gęsto – zalecany jest odstęp co najmniej 15 cm między kołkami.

Partnerzy