Nagrzewnice powietrza

Przenośna nagrzewnica powietrza to niewielkie, lecz niezastąpione na każdej budowie urządzenie. Pozwala w stosunkowo krótkim czasie ogrzać i osuszyć pomieszczenia różnej wielkości. Sprawdza się zwłaszcza jesienią i zimą, kiedy na zewnątrz panują niskie temperatury i duża wilgotność powietrza. W takich warunkach wylane fundamenty, posadzki czy tynki na ścianach nie wysychają w zadowalającym tempie – jedynym rozwiązaniem jest więc użycie odpowiedniej nagrzewnicy. Zapewni ona nadmuch ciepłego powietrza, który przyspieszy schnięcie oraz przyspieszy postęp kolejnych prac budowlanych czy wykończeniowych.

Oferujemy nagrzewnice powietrza firm takich jak Dedra, Master, Heater

Wyświetlanie wszystkich wyników: 19

W naszej galerii znajdą Państwo szeroki wybór nagrzewnic:

  • elektrycznych, 
  • spalinowych,
  • gazowych.

Sprawdzą się one w każdych warunkach i w pomieszczeniach o różnej wielkości – wystarczy tylko wybrać odpowiedni model. Nagrzewnice na paliwa ciekłe lub gazowe idealnie spiszą się w warunkach braku dostępu do energii elektrycznej lub braku innych źródeł ciepła. Oferujemy wysokiej jakości sprzęt znanych i cenionych producentów, który gwarantuje niezawodność i wygodę użytkowania. Dzięki wytrzymałej konstrukcji nagrzewnice zniosą pracę także w niesprzyjających warunkach.

Bezawaryjnie pracują nawet w niskich temperaturach. W zależności od typu nagrzewnicy istnieje możliwość płynnej lub stopniowej regulacji temperatury o różnych wartościach oraz o różnorodnej wydajności i przepływie powietrza. 

 

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi opisami naszych nagrzewnic i do składania zamówień. 

Partnerzy