Nagrzewnice elektryczne

Nagrzewnice elektryczne to rodzaj urządzeń pozwalających ogrzać, a więc także osuszyć, pomieszczenia w nowo powstałych budynkach, co przyspiesza postęp prac na budowie. Są zasilane prądem elektrycznym. Mogą być wykorzystywane również w sektorze rolnym i usługowym oraz przez osoby prywatne do ogrzewania mieszkań. W zależności od modelu nadają się do ogrzewania małych, średnich i dużych wnętrz – równomiernie i efektywnie rozprowadzają ciepłe powietrze po całym pomieszczeniu. 

Wyświetlanie wszystkich wyników: 15

Każdy z prezentowanych przez nas modeli nagrzewnic elektrycznych jest wysokiej jakości produktem pochodzącym od uznanych producentów profesjonalnego sprzętu budowlanego. Dzięki temu są niezawodne, łatwe i tanie w eksploatacji, a do tego dość komfortowe w transporcie. Oferujemy szereg modeli nagrzewnic elektrycznych wyposażonych w różnorodne funkcje dodatkowe:

  • termostat bezpieczeństwa,
  • termostat wewnętrzny, 
  • uchwyty do przenoszenia, 
  • regulacja mocy,
  • i inne. 

Dzięki takiemu rozwiązaniu każdy z klientów może wybrać dokładnie taki model nagrzewnicy, jakiego potrzebuje. Niewielkie rozmiary i niska waga pozwalają sprawnie transportować urządzenia z miejsca na miejsce. 

 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi opisami naszych produktów i do składania zamówień.

Partnerzy