Nagrzewnice gazowe

Nagrzewnica gazowa jest urządzeniem służącym ogrzaniu i osuszeniu powietrza w pomieszczeniach. Urządzenie zasilane jest gazem – propanem lub mieszanką propan – butan. Ogromną zaletą nagrzewnic gazowych jest fakt, że można ich używać na budowach, na których brak dostępu do energii elektrycznej – wystarczy napełnić zbiornik na paliwo i uruchomić urządzenie. Należy jedynie pamiętać o tym, że pomieszczenie powinno mieć efektywny system wentylacji, aby używanie nagrzewnicy było absolutnie bezpieczne. Urządzenia te są bardzo wygodne, a przy tym bardzo ekonomiczne w eksploatacji.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

W naszej ofercie znajdą Państwo modele łatwe w transporcie dzięki niewielkim rozmiarom i niskiej wadze. Pracują bezawaryjnie w każdych, nawet najtrudniejszych warunkach, także w niskich temperaturach. To wysokiej jakości produkty przeznaczone do użytku profesjonalnego. W zależności od modelu oferują różnorodne funkcje dodatkowe, na przykład:

  • nagrzewnice z elektronicznym zapłonem,
  • z możliwością podłączenia termostatu,
  • z możliwością podłączenia zestawu do sprzęgania z butlą. 

Specjalnie opracowana konstrukcja nagrzewnic pozwala równomiernie nagrzewać i rozprowadzać ciepłe powietrze po całym pomieszczeniu, a ich obudowy nie nagrzewają się w czasie pracy. 

 

Zachęcamy do składania zamówień.

Partnerzy