Nagrzewnice spalinowe

Nagrzewnice powietrza zasilane olejem opałowym lub napędowym są jednymi z najczęściej używanych w przemyśle budowlanym modeli nagrzewnic. Wyjątkowo skutecznie osuszają budynki, ogrzewają wszelkiego rodzaju pomieszczenia zamknięte, bywają używane także do ogrzewania innych maszyn, zamarzniętych w czasie intensywnych mrozów.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Do ich największych zalet należy zaliczyć:

  • pracują niezawodnie, 
  • są odporne na niskie temperatury, 
  • są stosunkowo tanie w eksploatacji, 
  • niezwykle wydajne.

Nagrzewnice spalinowe, nazywane także olejowymi, możemy podzielić na dwa rodzaje – z i bez odprowadzania spalin. Jedne i drugie doskonale nadają się do użytku na budowach, pozwalając w krótkim czasie ogrzać pomieszczenia i osuszyć beton wylany na podłogi, fundamenty oraz świeże tynki. Tym samym przyspieszają postęp prac. W pomieszczeniach zamkniętych o złej wentylacji oraz należy stosować nagrzewnice olejowe z odprowadzaniem spalin, natomiast modele bez tego systemu najlepiej jest stosować na zewnątrz lub w pomieszczeniach o bardzo efektywnej wentylacji

 

Oferowane przez nas nagrzewnice odznaczają się nie tylko doskonałą efektywnością i wytrzymałością, ale także niewielkimi wymiarami i niską wagą. Są dzięki temu wyjątkowo łatwe w transporcie. W zależności od modelu wyposażone w funkcje dodatkowe takie jak regulacja termostatem, regulacja temperatury i inne. 

 

Polecamy serdecznie!

Partnerzy