Agregaty Malarskie Graco

W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne agregaty malarskie firmy Graco, słynące ze swojej niezawodności i wyjątkowej wytrzymałości. Od ponad 90 lat firma Graco dąży do doskonałości technologicznej, dostarczając użytkownikom sprawdzone urządzenia na światowym poziomie. Agregaty do malowania Graco to doskonały wybór dla firm, które profesjonalnie zajmują się remontami i malowaniem pomieszczeń.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 13

Pompa malarska Graco – Łatwa obsługa

Jeżeli nadal zastanawiasz się, jakie urządzenie wybrać spośród wielu dostępnych u nas agregatów malarskich, postaw na Graco. Są to pompy malarskie niezwykle łatwe i intuicyjne w obsłudze. Pracownicy po wstępnym przeszkoleniu są w stanie wydajnie pracować.

Agregaty malarskie Graco są niezwykle ciche. Wytrzymała stalowa konstrukcja pozwala na użytkowanie ich w każdych warunkach. Czy to na placu budowy na zewnątrz czy w pomieszczeniach przygotowanych do malowania natryskowego. Urządzenia marki Graco sprawdzą się zarówno przy malowaniu elewacji, ścian wewnętrznych czy nakładaniu szpachli. Wśród dostępnych produktów oferujemy m.in. Agregat malarski Graco GX 21, Agregat do szpachli Graco T-Max 657 czy agregat malarski Graco Mark VII Standard.

Wysoka wydajność

Przedsiębiorstwa ceniące sobie wysoką wydajność z pewnością zainteresują modele posiadające możliwość pracy z dwoma pistoletami malarskimi. Dzięki temu w bardzo krótkim czasie nawet duże powierzchnie zostaną dokładnie pokryte farbą. Dużą zaletą prezentowanych maszyn jest ich cena. Zakup profesjonalnego urządzenia zwróci się w bardzo krótkim czasie. Ponadto urządzenia te posiadają dożywotnią gwarancję

Agregat malarski Graco GX 21

Niewielki agregat malarski Graco GX 21 na wygodnej do przenoszenia ramie

Agregat malarski Graco Ultra Max II 795 Standard

Hydrodynamiczny agregat malarski Graco Ultra Max II 795 Standard – niezastąpiony przy malowaniu dużych powierzchni.

Akcesoria i części zamienne – Graco Agregaty Malarskie

Do wszystkich agregatów malarskich marki Graco oferujemy szereg części, akcesoriów i zestawy naprawcze. Dysponujemy zarówno częściami oryginalnymi jak i zamiennikami wysokiej jakości. Jeżeli nie możesz znaleźć poszukiwanej części, skontaktuj się z naszym działem sprzedaży. Nasi specjaliści doradzą oraz pomogą znaleźć dopasowaną do danej pompy Graco część.

Fachowe doradztwo

Szukasz idealnego urządzenia dla swojego przedsiębiorstwa? Zdaj się na naszych specjalistów. Doświadczenie i wiedza z zakresu maszyn i materiałów budowlanych pozwala dopasować ofertę do potrzeb każdego klienta.

Zachęcamy także do zapoznania się z agregatami innych renomowanych firm:

Sprawdź także dodatkowe akcesoria i materiały budowlane:

Partnerzy